O nás

Jsme tu pro vás od roku 1992. Disponuje týmem pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti montážních technologií. Díky začlenění do skupiny ČEZ ESCO (jako dceřiná společnost ČEZ Energetických služeb, s.r.o. od 28.06.2019) jsme schopni poskytnout ještě vyšší úroveň a komplexnost služeb. 

Jsme držiteli certifikátů dle norem ČSN EN ISO 9001:2016, 3834-2:2006 a 14001:2016. Práce ve farmacii jsou prováděny dle standardů FDA, ISPE Pharmaceutický Engineering pro investice a rekonstrukce, čištěná voda dle USP.

Mezi naše významné zákazníky patří přední průmyslové společnosti jak v České republice tak na Slovensku.

S účinností od 1.11.2021 je společnost HA.EM OSTRAVA, s.r.o., jako řízená osoba součástí koncernu řízeného společností ČEZ, a.s., jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění.

Management

Ing. Martin Kohut

jednatel a generální ředitel

Marek Štivar

obchodní ředitel

Ing. Lukáš Hanzel

jednatel

Ing. Jiří Ševčík

jednatel

Naše cíle

Každý nový projekt a jeho realizace je pro nás výzvou, kterou transformujeme v úspěch. Díky tomu proměníme vaše sny a vize v reálný a uchopitelný cíl.

Poskytujeme komplexní služby v oblastech farmacie, chemie, potravinářství a energetiky.

HA.EM je vysoce specializovaná společnost s hlubokými kořeny v České republice. Naše ambice je stát se vyhledávaným partnerem na trhu dodávek zařízení a technologie v oblasti farmacie, chemie, potravinářství a energetiky. Samozřejmostí je férový přístup k zákazníkovi, kvalita, know-how, komplexnost a spolehlivost poskytovaných služeb. Vytváříme řešení na míru v souladu s přáním zákazníka. 

Certifikace